2020-2021 güz yarıyılı ara sınav tarihlerini aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bütün öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

2020-2021 GÜZ Y.Y. ARASINAV PROG

 

ONLİNE SINAV HAKKINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

  • Meslek Yüksekokulumuz vize sınavları 21.11.2020-29.11.2020 tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Online sınav başlangıç saatinden itibaren 15 dk içinde sınava giriş yapabilirsiniz. Daha sonra giriş yapamazsınız. Sisteme girdiğiniz an itibariyle süreniz işlemeye başlar ve sınav için verilen süre içerisinde soruları cevaplayıp göndermeniz
  • Her ders için sınava ait açıklama metnini okumadan sınava başlamayınız (soru sayısı, süre )
  • Sınav güvenliği açısından, öğrenciler sınav esnasında geriye dönüp soru cevaplama ya da cevap değiştirme işlemi yapamayacaktır. Yani sınav sırasında

soru akışı tek yönlü olacak ve öğrenciler geçtikleri soruya tekrar dönemeyeceklerdir.

  • Sınavlarda kurallarına uymayan öğrenciler hakkında disiplin soruşturması açılacaktır.
  • “Sınavlarda kopyaya teşebbüs etmek” Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Disiplin Yönetmeliği’nin 5. maddesi (d) fıkrasına göre kınama cezası
  • “Sınavlarda kopya çekmek veya çektirmek” Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Disiplin Yönetmeliği’nin 7. maddesi (e) fıkrasına göre 1 (bir) yarıyıl uzaklaştırma cezası gerektirir.
  • “Sınavlarda tehditle kopya çekmek, kopya çeken öğrencilerin, kendi yerine başkasına sınavı cevaplatmak veya başkasının yerine sınavı cevaplatmak” Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Disiplin Yönetmeliği’nin 8. maddesi (d) fıkrasına göre 2 (iki) yarıyıl uzaklaştırma cezası
  • Online sınavda bireysel olarak yaşanan problemlerden öğrencinin kendisi sorumludur.

 

İŞ MAKİNELERİ OPERATÖRLÜĞÜ-1
TARİH DERS ADI SAAT GÖZETMEN
21.11.2020 C.TESİ MATEMATİK 10:15 Öğr.Grv.Baran PEKER
23.11.2020 P.TESİ İŞ MAKİNELERİNE GİRİŞ 10:15 Öğr.Grv.Emin ÇENGELCİ
23.11.2020 P.TESİ ÖLÇME VE KONTROL TEKNİKLERİ 15:15 Öğr.Grv.Emin ÇENGELCİ
24.11.2020 SALI TÜRK DİLİ-1 10:15 Arş.Grv. Dr. Erhan AKDAĞ
24.11.2020 SALI ATATÜRK İLKELERİ VE İNK.TAR.-1 13:15 Öğr.Grv. Talat KOÇAK
25.11.2020 ÇARŞ. MOTOR TEKNOLOJİSİ 10:15 Öğr.Grv.Emin ÇENGELCİ
26.11.2020 PERŞ. YAKITLAR VE YAĞLAR 10:15 Öğr.Grv.Emin ÇENGELCİ
27.11.2020 CUMA YABANCI DİL-1 10:15 Öğr.Grv.Mehmet ALBAŞKARA
27.11.2020 CUMA TEKNİK RESİM 15:15 Öğr.Grv.Mehmet ALBAŞKARA
28.11.2020 C.TESİ BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ-1 10:15 Öğr.Grv.Kayhan SONER
29.11.2020 PAZAR FİZİK 10:15 Öğr.Grv.Baran PEKER

 

 

İŞ MAKİNELERİ OPERATÖRLÜĞÜ-2
TARİH DERS ADI SAAT GÖZETMEN
21.11.2020 C.TESİ MALZEME TEKNOLOJİSİ 14:15 Öğr.Grv.Mehmet ALBAŞKARA
23.11.2020 P.TESİ HİDROLİK VE PNOMATİK 14:15 Öğr.Grv.Baran PEKER
24.11.2020 SALI EMİSYON KONTROL  SİSTEMLERİ 14:15 Öğr.Grv.Emin ÇENGELCİ
25.11.2020 ÇARŞ. İŞ MAKİNELERİ BAKIM ONARIM I 14:15 Öğr.Grv.Emin ÇENGELCİ
26.11.2020 PERŞ. OTOMOTİV ELK.VE ELEKTRONİĞİ 14:15 Öğr.Grv.Emin ÇENGELCİ
27.11.2020 CUMA YÜKLEYİCİLER 14:15 Öğr.Grv.Baran PEKER
28.11.2020 C.TESİ KAZICILAR 14:15 Öğr.Grv.Mehmet ALBAŞKARA
29.11.2020 PAZAR GÜÇ AKTARMA ORGANLARI 11:15 Öğr.Grv.Mehmet ALBAŞKARA
29.11.2020 PAZAR İŞLETME YÖNETİMİ 15:15 Öğr.Grv.Baran PEKER

 

 

MAKİNE RESİM ve KONSTRÜKSİYONU-1
TARİH DERS ADI SAAT GÖZETMEN
21.11.2020 C.TESİ BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM-1 10:15 Dr. Öğr. Üyesi İsmail YILDIZ
23.11.2020 P.TESİ TEMEL İMALAT İŞLEMLERİ 10:15 Öğr.Grv.Ahmet HASÇELİK
24.11.2020 SALI TÜRK DİLİ-1 10:15 Arş.Grv. Dr. Erhan AKDAĞ
24.11.2020 SALI ATATÜRK İLKELERİ VE İNK.TAR.-1 13:15 Öğr.Grv. Talat KOÇAK
25.11.2020 ÇARŞ. FİZİK 10:15 Öğr.Grv.Baran PEKER
26.11.2020 PERŞ. BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ-1 10:15 Öğr.Grv.Kayhan SONER
27.11.2020 CUMA ÖLÇME VE KONTROL 10:15 Öğr.Grv.Ahmet HASÇELİK
27.11.2020 CUMA MATEMATİK 15:15 Öğr.Grv.Ahmet HASÇELİK
28.11.2020 C.TESİ YABANCI DİL-1 10:15 Öğr.Grv.Ahmet HASÇELİK
29.11.2020 PAZAR TEKNİK RESİM 10:15 Dr. Öğr. Üyesi İsmail YILDIZ

 

 

 

MAKİNE RESİM ve KONSTRÜKSİYONU-2
TARİH DERS ADI SAAT GÖZETMEN
21.11.2020 C.TESİ BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRETİM-1 14:15 Öğr.Grv.Ahmet HASÇELİK
23.11.2020 P.TESİ İMALAT İŞLEMLERİ-1 14:15 Öğr.Grv.Ahmet HASÇELİK
24.11.2020 SALI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 14:15 Öğr.Grv.Kayhan SONER
25.11.2020 ÇARŞ. CNC TORNA TEKNOLOJİSİ 14:15 Öğr.Grv.Ahmet HASÇELİK
26.11.2020 PERŞ. MEKANİZMA TEKNİĞİ 14:15 Öğr.Grv.Ahmet HASÇELİK
27.11.2020 CUMA ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEK. 14:15 Öğr.Grv.Kayhan SONER
28.11.2020 C.TESİ MAKİNE ELEMANLARI-1 14:15 Öğr.Grv.Baran PEKER
29.11.2020 PAZAR MALZEME TEKNOLOJİSİ-II 14:15 Dr. Öğr. Üyesi İsmail YILDIZ
 

 

MERMER TEKNOLOJİSİ-1

TARİH DERS ADI SAAT GÖZETMEN
21.11.2020 C.TESİ MALZEME BİLGİSİ 11:15 Dr.Öğr.Üyesi A. Vahap KORKMAZ
23.11.2020 P.TESİ GENEL JEOLOJİ 11:15 Öğr.Grv.Pınar DAŞÇI
24.11.2020 SALI TÜRK DİLİ-1 10:15 Arş.Grv. Dr. Erhan AKDAĞ
24.11.2020 SALI ATATÜRK İLKELERİ VE İNK.TAR.-1 13:15 Öğr.Grv. Talat KOÇAK
25.11.2020 ÇARŞ. MERMER ATÖLYE UYGULAMA.-1 11:15 Dr.Öğr.Üyesi A. Vahap KORKMAZ
26.11.2020 PERŞ. MERMER MAKİNALARI 11:15 Öğr.Grv.Baran PEKER
27.11.2020 CUMA YABANCI DİL-1 10:15 Öğr.Grv.Mehmet ALBAŞKARA
27.11.2020 CUMA TEKNİK RESİM 15:15 Öğr.Grv.Mehmet ALBAŞKARA
28.11.2020 C.TESİ BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ-1 10:15 Öğr.Grv.Kayhan SONER
29.11.2020 PAZAR MERMERCİLİĞE GİRİŞ 11:15 Dr.Öğr.Üyesi A. Vahap KORKMAZ

 

 

KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI-1
TARİH DERS ADI SAAT GÖZETMEN
21.11.2020 C.TESİ SANAT TARİHİ I 10:15 Öğr.Grv.Pınar DAŞÇI
23.11.2020 P.TESİ MÜCEVHER TAŞLARI 10:15 Öğr.Grv.Pınar DAŞÇI

 

 

KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI-2
TARİH DERS ADI SAAT GÖZETMEN
21.11.2020 C.TESİ KUYUMCULUKTA SÜSLEME TEK. 12:15 Öğr.Grv.Serkan TÜRKYILMAZ
23.11.2020 P.TESİ BİLGİSAYAR DESTEKLİ TAKI TAS.-1 12:15 Öğr.Grv.Serkan TÜRKYILMAZ
24.11.2020 SALI ELMAS VE 4C 12:15 Öğr.Grv.Pınar DAŞÇI
24.11.2020 SALI SUNUM TEKNİKLERİ 16:15 Öğr.Grv.Serkan TÜRKYILMAZ
25.11.2020 ÇARŞ. MİTOLOJİ 12:15 Öğr.Grv.Pınar DAŞÇI
26.11.2020 PERŞ. ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEK. 12:15 Öğr.Grv.Didem ENGİN
26.11.2020 PERŞ. FASETLİ MÜCEVHER TAŞ KESİMİ 16:15 Öğr.Grv.Pınar DAŞÇI
27.11.2020 CUMA KAYIP MUM TEKNİĞİ 11:15 Öğr.Grv.Didem ENGİN
28.11.2020 C.TESİ KİŞİYE ÖZEL TAKI TASARIMI 12:15 Öğr.Grv.Didem ENGİN
29.11.2020 PAZAR MÜCEVHER TAŞI ARAMA VE MAD. 12:15 Öğr.Grv.Pınar DAŞÇI

 

 

16 Kasım 2020, Pazartesi 291 kez görüntülendi